Šiuo metu dar yra laisvų vietų slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje Švenčionių rajono ligoninėje. Slaugos ir palaikomojo gydymo paslauga pacientams 4 mėnesius per kalendorinius metus teikiama nemokamai. Ši paslauga metų bėgyje gali būti skaidoma į trumpesnius periodus. Net ir nusprendę slaugyti ir prižiūrėti ligonį namuose, galite pasidaryti sau atostogas, paguldę ligonį į slaugos skyrių kad ir kelioms savaitėms.

Slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos teikiamos ne tik sunkiems, nuolatinės slaugos poreikį turintiems ligoniams, bet ir skirtingo amžiaus žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis, neįgaliesiems ir kitiems pacientams, kai yra nustatyta galutinė diagnozė ir nereikalingas aktyvus gydymas bei kontraindikuotina medicininė reabilitacija. Atvykdami pacientai privalo turėti šeimos gydytojo, stacionaro gydytojo, kitų ligoninių ar konsultacinės poliklinikos gydytojo specialisto siuntimą (forma Nr. 027a), asmens tapatybės dokumentą, pensininko ar neįgalumo pažymėjimą. Pacientai stacionarizuojami darbo dienomis nuo 8:00 iki 12:00 val.

Pacientams paslaugas, individualiai pagal kiekvieno paciento poreikį, teikia sveikatos priežiūros specialistai-gydytojai, bendrosios praktikos slaugytojai, slaugytojų padėjėjai, socialiniai darbuotojai, kineziterapeutai, masažuotojai.

Joomla Template by Joomla51.com