Informuojame, kad AB „Telia“ nutraukus elektroninio pašto paslaugų teikimą, VšĮ Švenčionių rajono ligoninėje pasikeitė elektroninio pašto adresai. Visą elektroninę korespondenciją prašome siųsti į el. paštą info@svencioniuligonine.lt (vietoj anksčiau buvusio svencionys@ligonine.w3.lt).

Su ligoninės buhalterija nuo 2017 m. kovo 15 d. susisiekti galima elektroniniu paštu buhalterija@svencioniuligonine.lt.

Iki 2017-12-31 vyks korespondencijos peradresavimas iš ankstesnių pašto dėžučių į naujas, todėl Jūsų laiškai pasieks mūsų darbuotojus.

Su ligoninės statistikos darbuotojais galima susisiekti adresu statistika@svencioniuligonine.lt.

Taip pat primename, kad ligoninė naudojasi ir E. pristatymo informacine sistema.

Dėkojame už bendradarbiavimą.